Www.Punesimi.Net
Puna juaj eshte puna jone
Faqja kryesore
Na kontaktoni
Harta e faqes
Miresevjen, vizitor. Per rezultate me te plota kerkimi, identifikohu, regjistrohu falas, ose konfirmo regjistrimin.  
* Kerkim
Identifikohu
Adresa email  (regjistrohu)

Fjalekalimi  (e ke harruar?)

 

 

Punesimi.net eshte nje faqe e re qe i dedikohet teresisht informacioneve per punesimin. Keto jane ende hapat tane te pare, ndaj ju lutemi te na ndihmoni te permiresohemi. Shpresojme t'ju ndihmojme sadopak ne kerkimin tuaj per pune ose per punonjes, t'ju tregojme se si mund te arrini ato pozicione qe ju duken te paarritshme, dhe t'ju ndihmojme qe te drejtat tuaja te mos neperkemben.

Punesimi.net lindi si ide ne fillim te vitit 2004 dhe u programua ne qershor te 2004, por nga deshira per te bere dicka sa me te mire, qendroi ne "stazhionim" dhe u riprogramua perseri ne fillim te 2005. Nderkohe ne Shqiperi jane hapur disa faqe te tjera me informacione per punesimin dhe tashme ne nuk mund te mburremi qe jemi te paret, as te vetmit. Por mund te mburremi qe e kemi vertet seriozisht kete pune, dhe qe sa te jete e mundur do te mundohemi t'ju qendrojme prane ne kerkimin tuaj.

Ne nuk e shohim veten si rivale te siteve te tjera, madje na vjen mire qe vizitoret tane te kene sa me shume mundesi per te gjetur pune. Per kete arsye ju ftojme qe te kerkoni punen e endrrave tuaja tek ne, por edhe tek www.punesimi.info dhe www.punesimi.com - jane site qe meritojne te lavderohen per guximin e tyre. Por mos na harroni dhe kthehuni prape tek punesimi.net sepse ne jemi te vendosur te jemi me te miret!

Me te kerkuarat

Aplikantet kerkojne profesionet: Kompjutera & IT, Inxhinieri, Finance, Organizata civile, Stjuardese
Aplikantet kerkojne punet me arsim ne: Administrim biznesi, Ekonomi, Ekzakte, Gjuhe e huaj: anglisht, Inxhinieri mekanike
Kompanite kerkojne aplikante me pervoje si: Administrim biznesi, Hoteleri-turizem, Kompjutera & IT, Drejtesi, Muzike
Kompanite kerkojne aplikante me arsim ne: Ekonomi, Muzike, Administrim biznesi, Letersi, Hoteleri

 

Artikuj
* Statistika
  • Online qe nga 08 Maj 2005
  • Uptime 100%
.::Krye  .::Kontaktoni  .::Harta e faqes  .::Rreth nesh   Copyright © 2004, Punesimi.net. Te gjitha te drejtat rezervohen. Ndalohet cdo riprodhim per qellime fitimprurese.
Ndryshimi i fundit u be me 31/03/2011 Krijimi i faqes nga Erion Elmasllari Software Engineering