Www.Punesimi.Net
Puna juaj eshte puna jone
Faqja kryesore
Na kontaktoni
Harta e faqes
Miresevjen, vizitor. Per rezultate me te plota kerkimi, identifikohu, regjistrohu falas, ose konfirmo regjistrimin.  
* Kerkim
Identifikohu
Adresa email  (regjistrohu)

Fjalekalimi  (e ke harruar?)

 

 

spreading wings

Me ne fund nisem fluturimin online! Mireseerdhet!
Punesimi.net shpreson t'ju ndihmoje te gjeni punen e endrrave tuaja. Ju faleminderit per viziten tuaj, dhe mos harroni te regjistroheni e te vendosni online CV dhe pervojen tuaj. Ju urojme fat!

start using the site

Per te kerkuar vende pune ose punonjes, zgjidhni fushen e deshiruar ne listen majtas dhe pastaj klikoni butonin perkates. Regjistrimi nuk eshte i domosdoshem per kerkim, por qe edhe te tjeret t'ju gjejne juve, duhet te regjistroheni falas (pse?) dhe te vendosni online CV tuaj, pervojat, edukimin, ose vendet e punes qe ofroni. Miresevini!

site advice

Per punedhenesit: Nese doni te njoftoni per vende pune vakante, regjistrohuni falas, konfirmoni regjistrimin zyrtarisht, dhe pastaj sa here te keni vende pune te hapura, mund ti njoftoni ato nga paneli juaj i kontrollit ne kete site.

Me te kerkuarat

Aplikantet kerkojne profesionet: Kompjutera & IT, Inxhinieri, Finance, Organizata civile, Stjuardese
Aplikantet kerkojne punet me arsim ne: Administrim biznesi, Ekonomi, Ekzakte, Gjuhe e huaj: anglisht, Inxhinieri mekanike
Kompanite kerkojne aplikante me pervoje si: Administrim biznesi, Hoteleri-turizem, Kompjutera & IT, Drejtesi, Muzike
Kompanite kerkojne aplikante me arsim ne: Ekonomi, Muzike, Administrim biznesi, Letersi, Hoteleri

 

Artikuj
* Statistika
  • Online qe nga 08 Maj 2005
  • Uptime 100%
.::Krye  .::Kontaktoni  .::Harta e faqes  .::Rreth nesh   Copyright © 2004, Punesimi.net. Te gjitha te drejtat rezervohen. Ndalohet cdo riprodhim per qellime fitimprurese.
Ndryshimi i fundit u be me 12/05/2005 Krijimi i faqes nga Erion Elmasllari Software Engineering